Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Faremin orta tuşu çalışmıyor tıklamıyor bozuldu işlemiyor
X
i

Farenin Orta Tuşu (Middle Mouse Button)

fare-orta-tus.jpg

Farenin orta tuşunun bozulması bir çok kullanıcının yaşadığı bir sıkıntıdır. 

Normal bir kullanıcı Mousesinin orta tuşunun klik(click) özelliğini tarayıcılarda sekmede açmaktan başka bir amaç dışında kullanmaz ve bunun yerini de sağ tıklayıp sekmede de açmak tutar, fakat bazı oyunlarda 

Örnek: Magicka, Magicka 2 gibi oyunlarda farenin orta tuşunun tıklaması hayati önem taşır ve yeni bir fare almakta tek fonksiyonu geri kazanmak için bir çok kullanıcı için tercih edilen bir yöntem değildir.

Bu sebepten ötürü geliştirdiğimiz bu yazılım sayesinde artık G tuşu yada CTRL(Control) tuşu ile farenin orta tuşunun tıklama özelliğini kullanabileceksiniz.

Kullanımı çok basit:

1. Adım: Fare Orta Tuş.exe adlı programı başlatalım.

2. Adım: Oyunu açalım.

3. Adım: Oyundayken Farenin(mousenin) Orta(Middle) Tuşuna(Button) ihtiyaç duyduğumuzda klavyede bulunan G veya CTRL(kontrol) tuşuna basalım ve bozuk faremizin görevini program gerçekleştirsin.

Fare Orta Tuş İNDİR

Sizinde Geliştirilmesini İstediğiniz Programlar Varsa Bu Bölümden İstekte Bulunabilirsiniz.

Etiket:
Farenin orta tuşu çalışmıyor, Farenin orta tuşu tıklamıyor, Farenin orta tuşu bozuldu, Farenin orta tuşu işlemiyor, Farenin orta tuşu çalışmıyor yardım, Farenin orta tuşu tıklamıyor yardım, Farenin orta tuşu bozuldu yardım, Farenin orta tuşu işlemiyor yardım, Farenin orta tuşu kliklemiyor, Farenin orta tuşu kliklemiyor yardım, Farenin orta tuşu  çalımıyor tamir, Farenin orta tuşu bozuldu tamir, Farenin orta tuşu tıklamıyor tamir, Farenin orta tuşu çalışmıyor program yazılım, Farenin orta tuşu tılamıyor program yazılım, Farenin orta tuşu bozuldu program yazılım

Ara

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping